Vestavěné skříně

Co nabízíme?

Vestavěné šatní skříně jsou často dominantním nábytkem v místnosti, proto je potřeba jejich návrh řešit opravdu do detailu. Za roky našich zkušeností jsme vyrobili desítky vestavěných skříní do předsíní, ložnic, chodeb i pokojů (dětských či obývacích), a to včetně atypických modelů. Rádi předáme naše zkušenosti i Vám a vyrobíme pro Vás moderní vestavěné skříně přesně na míru – se zrcadlem, rohové, z masivu i z lamina.

Potřebujete nové vestavěné skříně? My Vám je zajistíme včetně:

Truhlářství Hubač - zaměření

Zaměření

Truhlářství Hubač - návrh na realizaci

NÁVRHu

Truhlářství Hubač - výroba

Výroby

Truhlářství Hubač - cenová nabídka

Prodeje

Doprava

Dopravy a montáže

Návrh řešení šatních vestavěných skříní vždy přizpůsobíme na míru Vašim představám, finančním možnostem i dispozici místnosti.

Překážkou pro nás není ani výroba vestavěných skříní do podkroví, kde jiní výrobci často bojují s nedostatkem prostoru. My pro Vás navrhneme a zajistíme i montáž stylových vestavěných skříní ze dřeva, které skvěle zapadnou i do sebemenšího pokoje.

Navrhneme vnitřní uspořádání skříní tak, aby plně odpovídalo Vašim potřebám a nabídneme Vám širokou škálu barevných variant a materiálových vzorů. Poradíme Vám i s výběrem ideálních doplňků k vestavěným skříním, jako jsou úchyty, osvětlení, zrcadla a kování. 

Vyrobíme skříň na míru do jakékoliv místnosti

Do pokoje

dětského, obývacího i pracovního

Do ŠATNY

Truhlářství Hubač - Vestavěné skříně

Do LOŽNICE

DO OSTATNÍCH PROSTOR

do chodby, předsíně nebo podkroví

Ozvěte se nám

Galerie

© 2019 Všechna práva vyhrazena – Truhlářství Hubač s.r.o.